‘Jedini klub koji nema novca, a može kupiti koga želi’

Bundesliga 20. srp 20229:05 > 9:05 0 komentara
AP Photo/Martin Meissner via Guliver

Trener Bayerna Julian Nagelsmann ostao je bez najboljeg strijelca Roberta Lewandowskog koji je otišao u Barcelonu, a baš neki potezi katalonskog diva izazvali čuđenje kod trenera bavarskog diva.

Barcelona je od početka pandemije imala ogromnih novčanih problema, ali unatoč tome nekako uspjeva dovoditi zvučna i skupa svjetska imena.

“Nisu doveli samo Roberta, već i mnoge druge igrače. Da budem iskren, ne znam što se događa. Izgleda da su oni jedini klub na svijetu koji nema novca, a može kupovati koga žele. To je malo čudno i ludo”, izjavio je Nagelsmanm.

Barcelona je za Lewandowskog platila 45 milijuna eura, a prethodno su iz Leedsa doveli Raphinhu za 58 milijuna eura. Besplatno su pak stigli Franck Kessie i Andreas Christensen.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!