HNS objavio tko mijenja Inter u Prvoj ligi

Hrvatska 26. srp 202214:35 > 14:39 0 komentara
GEPA pictures/Mario Buehner via Guliver Images

Inter iz Zaprešića definitivno neće nastupati u drugom razredu hrvatskog nogometa zbog financijskih problema, a Hrvatski nogometni savez je objavio tko će biti zamjena u kategoriji drugoligaša.

Inter je i formalno istupio iz Prve lige kako je od ove sezone naziv drugog razreda hrvatskog nogometa, a umjesto kluba iz Zaprešića u ligu će ući Croatia iz Zmijavaca koja je lani bila jedna od tri momčadi koja je ispala u treću ligu, no bili su najbolje plasirani od navedenih pa su dobili novu priliku među drugoligašima.

Izvršni odbor HNS-a potvrdio jest da će u natjecanju trećeligaša igrati 16 klubova, a s obzirom na to da je sada jedno mjesto prazno, za njega će razigravati Trnje i Hrvatski vitez, bazirano na lanjskim rezultatima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!