Inter iz jedinog udarca u okvir gola do tri boda!

Nogomet 8. ožu 202122:45 0 komentara

Inter je stigao i do sedme uzastopne pobjede u Serie A, u 26. kolu na Giuseppe Meazzi slavili su s 1:0.

Inter u prvom poluvremenu nije uputio nijedan udarac u okvir gola, što im se dogodilo već četiri puta ove sezone, od čega je dvaput s druge strane stajala Atalanta.

Trenutak odluke dogodio se u 54. minuti kada je iz gužve pogodio Škriniar. Bio je to jedini udarac koji su Nerazzurri uputili u okvir gola u utakmici.

Tim golom prekinut je niz Atalante od 413 minuta bez primljenog gola na gostovanju.

Ivan Perišić igrao je do 85., a Marcelo Brozović do 77. minute za Inter, dok je Mario Pašalić kod Atalante ušao u 81. minuti.

Inter je vodeći sa 62 boda, šest više od prvog pratitelja Milana, dok je Atalanta peta s 49 bodova.