Mamić sanja Bjelicu, ali srećom stižu ‘frendovi’

Hrvatska 1. velj 202116:38 > 16:49
Zoran Mamić
Foto: AP Photo

Dinamov trener osjeća pritisak bivšeg zaposlenika

Dinamo ili Osijek? Ankete će reći Dinamo. Nije bez veze Zoran Mamić digao frku protekli tjedan. Bacio je pritisak na HNS zbog suđenja. Jer osjetio je dah Nenada Bjelice. I dobar posao koji radi u svom matičnom klubu. U utorak je Lokomotiva, klub koji će uvijek kada je stani pani dati ruku. Ivan Leko, jedan od izdanaka škole ali i agencije će u dvoboju protiv Modrih imati to u glavi.

“Još sam i prije tvrdio da Šibenik igra dobro, atraktivno, da je zaslužio osvojiti i više bodova, a kvalitetu je pokazao i u utakmici protiv nas. Jasno je da nismo bili na pravoj razini, bilo zbog umora, dekoncentracije, gustog ritma, ali sad nije ni važno. Sad se trebamo posve usredotočiti i s maksimalnom ozbiljnošću pristupiti utakmici protiv Lokomotive kako bismo isprali gorak okus nakon poraza. Trebamo svi jasno reći što nije bilo dobro i moramo podignuti kvalitetu igre. Od početka govorimo da ne smije biti opuštanja, da nam je liga kvalitetna i da su suparnici u stanju iskoristiti priliku ako im je pružimo”, rekao je trener Dinama Zoran Mamić.

Dvoboj je na rasporedu u utorak 2. siječnja u 18.05