Dinamo potvrdio: Oršić ostaje!

Hrvatska 29. sij 202210:13 > 10:18 0 komentara
AP Photo/Lisa Leutner

Iako se proteklih dana činilo kao izvjesnim da će Mislav Oršić napustiti Dinamo, to se ipak neće dogoditi.

Dinamo je u 10 sati putem svojih kanala na društvenim mrežama potvrdio kako će Mislav Oršić ostati u klubu najmanje do kraja sezone.

Važna je to vijest za klub kao i navijače koji nisu željeli odlazak jednog od omiljenih igrača. Oršić je u Dinamo stigao prije tri i pol godina nakon avanture u Južnoj Koreji, a u narednom razdoblju postao je ponajbolji igrač momčadi te reprezentativac Hrvatske.

Dinamo je navodno na stolu imao ponudu engleskog premijerligaša Burnleyja vrijednu 8,5 milijuna eura, a na koncu istu je odlučio odbiti što se doista na viđa često kad je riječ o aktualnom hrvatskom prvaku.

Oršić će, dakle, predvoditi Dinamo u pokušaju obrane naslova prvaka države te u utakmicama šesnaestine finala Europa lige protiv Seville.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!