Gyurcso: Osijek je bolja sredina za mene od Hajduka

Hrvatska 23. velj 202114:50 0 komentara
Foto: Twitter/Nk Osijek

Adam Gyurcso danas je službeno predstvljen kao novi igrač Osijeka s kojim je potpisao ugovor do kraja sezone.

Gyurcso je u Osijek stigao iz Hajduka s kojim je raskinuo ugovor.

“Adama sam želio još dok sam radio u Lechu. Nakon zadnje utakmice sezone protiv njegova Pogona sam mu na terenu rekao da ga želim u Lechu, ali on je otišao u Hajduk. Kad mi se sad u Osijeku ukazala prilika da ga dovedem, nisam previše razmišljao. Siguran sam da će pojačati konkurenciju na krilu i da će nam pomoći u ostvarenju naših ciljeva”, rekao je trener Osijeka Nenad Bjelica na predstavljanju Mađara.

Gyurcso će u novom klubu nositi broj 24.

“Zahvaljujem klubu na prilici koju mi je dao u situaciji u kojoj sam se nalazio. Razgovarao sam prije dolaska s Kleinheislerom, ali mi nije morao puno toga reći. Znao sam i bez njega u kakav klub dolazim. Znam da je cilj osvajanje prvenstva i nadam se da ću pomoći da to ostvarimo.”

“U Hajduku nisam bio u dobroj situaciji. Mogao sam, kao i neki drugi igrači, završiti u drugoj momčadi, a to nisam želio. Tako da je ovo za mene i u tom i u svakom drugom pogledu ogroman iskorak u odnosu na Hajduk. Smatram da je ovo bolja sredina za mene”, zaključio je Mađar, prenosi Index.hr.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!