Dinamo potvrdio prodaju Andrića, Petkoviću broj 9

Hrvatska 15. srp 202219:30 > 19:31 0 komentara
Marek Dorcik via Guliver

Dinamo je uoči početka nove sezone objavio vijest o izlaznom transferu svog napadača.

Komnen Andrić nastavlja karijeru u francuskom prvoligašu Clermont Foot 63. Dinamo će na račun ovog transfera dobiti milijun eura, a srpski napadač je potpisao na tri sezone uz mogućnost četvrte.

Inače, Bruno Petković je na zagrijavanje uoči 1. kola Supersport HNL Lige izašao u majici s brojem 9, kojeg je dosad nosio Andrić. Tvit koji slijedi, te koji govori o novim brojevima unutar momčadi objavljen je u trenucima dok su se Modri zagrijavali na Maksimiru.

U Dinamo je stigao 2019. godine, a u periodu od dolaska do danas neko je vrijeme bio i na posudbi u Interu iz Zaprešića te u ruskom klubu Ufa. U redove hrvatskog prvaka s posudbe iz Rusije vratio se u svibnju 2021. S plavima je osvojio četiri naslova prvaka Hrvatske, jedan kup i dva Superkupa.

“Pamtit ćemo njegove nogometne poteze, akcije na travnjaku i golove, a posebno veliki pogodak za preokret i vodstvo 2:1 protiv bečkog Rapida u skupini Europa lige prošle sezone, kada je upravo konačna 3:1 pobjeda protiv momčadi iz Beča bio značajan korak Dinama prema još jednom europskom proljeću. Komnen je svojim duhom, pristupom, emocijama i predanošću bio jedan od glavnih pokretača Dinamove energije u momčadi te je kroz cijeli svoj boravak s plavima pokazivao iznimno poštovanje i ljubav prema Dinamu, suigračima, klubu, navijačima. Želimo mu puno sreće, uspjeha i golova u dresu Clermonta“, poručio je Dinamo na službenoj stranici bivšem igraču.

Andrić je za vrijeme boravka u Dinamu odigrao 53 službene utakmice za prvu momčad te zabio 16 golova i upisao sedam asistencija.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!