Gužva na Maksimiru: Dinamo dobio još ulaznica za LP!

Champions League 19. stu 201912:39 > 12:43
sport klub

Klub s Maksimira obavijestio je danas navijače da je dobio još 1000 ulaznica koje će se moći kupiti isključivo na Ticket pointu

Hrvatski prvak za točno tjedan dana igra možda i odlučujuću utakmicu grupne faze Lige prvaka.

Protivnik Modrima na putu za povijesni uspjeh i plasman u nokaut fazu natjecanja bit će Atalanta, a Zagrepčani će na tom susretu imati odgromnu podršku od strane svojih navijača.

Hrvatski prvak od Talijana je dobio 3000 ulaznica, a sve su rasprodane praktički u jednom danu. Ipak, klub s Maksimira obavijestio je danas navijače da je dobio još 1000 ulaznica koje će se moći kupiti isključivo na Ticket pointu.

Vjeruje se kako će i te ulaznice biti rasprodane vrlo brzo pa će Dinamo imati veliku podršku u Milanu. Popularni Bad Blue Boysi bit će smješteni na najvišem, trećem prstenu San Sira iza južnog gola.

Dinamo je posljednji put na San Siru gostovao još prije 19 godina kada je izgubio od Milana sa 3:1.

Dva kola prije završetka grupne faze u grupi C je takva City je praktički osigurao osminu finala, a za potvrdu će trebati samo bod u jednom od sljedeće dvije utakmice. Između Šahtara i Dinama bi se trebala voditi bitka za osminu finala iako i Atalanta još uvijek ima teoretske šanse.