SK2 od 17.30 sati: Kovač se vraća ‘bez autobusa’

Bundesliga 14. kol 202211:16 > 11:18 0 komentara
Eventpress Schimmel via Guliver Images

Niko Kovač na klupi Wolfsburga u Bundesligi je debitirao domaćim remijem 2:2 protiv Werdera, a danas od 17.30 sati uz prijenos na SK 2 u drugom kolu čeka ga gostovanje kod bivšeg kluba - Bayerna.

Bayern je fantastično otvorio sezonu, u dvije natjecateljske utakmice zabili su čak 11 golova, prvo pet Leipzigu u Superkupu, pa su sa 6:1 razbili osvajača Europa lige Eintracht usred Frankfurta.

“Obrana Wolfsburga je jako brza i teško ih je proći. Ne očekujem da će parkirati autobus. Željet će se nadigravati”, poručio je trener Bavaraca Julian Nagelsmann uoči dolaska Vukova.

Kovač se vraća u München gdje je osvojio dvostruku krunu u sezoni 2018./19., no zbog lošeg početka sljedeće sezone morao je spakirati kofer i napustiti Allianz Arenu.

“Ako putujemo u München i ne vjerujemo da možemo pobijediti, nema smisla se ni pojaviti na utakmici. Mi smo sportaši i ponekad proračunati optimisti. Želimo nešto dobiti iz ove utakmice”, jasan je Kovač.

Može li bivši izbornik do bod(ov)a protiv bivšeg kluba pratite na SK 2 od 17.30 sati.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!