Počelo odbrojavanje: Bundesliga ekskluzivno na SK

Bundesliga 27. srp 202216:54 > 20:08 0 komentara
Sport Klub

Nova sezona Bundeslige počinje 5. kolovoza, a vi ćete, kao i prošle sezone, sve utakmice moći gledati izravno na programima Sport Kluba.

Hoće li Bayern potvrditi dominaciju i nastaviti rekordan niz osvajanja titula? Je li dortmundska Borussia složila momčad koje je spremna boriti se za naslov? Mogu li Joško Gvardiol i Dani Olmo zakomplicirati posao divu iz Munchena?

Ovo su samo neka od pitanja na koja ćete dobiti odgovore, a sigurno će se pojaviti i neka nova. Jer Bundesliga je jedna od najdinamičnijih liga, a ako je suditi po punim stadionima i kvaliteti nogometa, onda je možda i najatraktivnija liga svijeta.

U novoj sezoni očekuju vas redovni direktni prijenosi, specijalne emisije, tekstovi i još puno sadržaja.

Na vama je da se udobno smjestite i uživate u gledanju jedne od najprestižnijih liga na svijetu.

I Andrej Kramarić vas poziva da pratite Bundesligu:

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!