Freiburg iznenadio Hoffenheim, okrenuo za prvu pobjedu

Bundesliga 1. lis 201715:19 > 15:22
Getty Images/Laurence Griffiths

Nogometaši Freiburga trijumfirali su u prvom nedeljnom susretu sedmog kola njemačke Bundeslige nad momčadi Hoffenheima s 3:2.

Gosti su na Schwarzwald stadionu u Freiburgu poveli golom Robina Hacka u 14. minuti, ali radost gostujućih navijača nije dugo trajala, pošto je izjednačujući gol za domaću momčad samo minutu kasnije postigao Florian Niederlechner.

Freiburg je prije odlaska na stanku uspio i preokrenuti golom Caglara Soyuncua u 18. minuti.

I u nastavku je domaća momčad bila konkretnija u napadu, a za 3:1 precizan je bio Stenzel u 87. minuti. Konačnih 3:2 postavio je nogometaš Freiburga Schuster u 92. minuti, kada je postigao autogol.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je cijeli susret za momčad Hoffenheima.

Freiburg je tako upisao prvu pobjedu u novoj sezoni Bundeslige i sada je na 15. mjestu na ljestvici sa sedam bodova.

Hoffenheim je na drugoj poziciji s 14 bodova, pet manje od prvoplasirane Borussije Dortmund.