Bayern i ovog ljeta ‘krade’ iz dvorišta RB Leipziga

Bundesliga 15. srp 202221:48 0 komentara
Guliver Image

Bayern Munchen odlučio je pokušati dovesti veznjaka Red Bull Leipziga

Dok pregovori sa Starom damom još uvijek traju, sportski direktor kluba Hasan Salihamidžić je odlučio dovesti još jedno pojačanje u veznom redu, a to je Konrad Laimer iz RB Leipziga.

Već dugo se spominje mogućnost dolaska 25-godišnjeg Austrijanca u Munchen. On je velika želja trenera Juliana Nagelsmanna i Salihamidžić je krenuo na posao.

Danas je RB Leipzig dobio službenu ponudu za ovog nogometaša. Njemački mediji tvrde da je ona manja od 30 milijuna eura koliko traži ovaj klub i čeka se vaničan odgovor ovog kluba.

Konrad Laimer je od 2017. godine član Leipziga. Odigrao je ukupno 161 utakmicu i postigao je 11 golova. Ima iskustvo rada s Nagelsmannom i trener Bayerna najbolje zna gdje mu može dati najbolje od sebe.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!