Poznat datum održavanja NBA drafta za iduću sezonu

Košarka 30. ožu 20218:32 > 8:36 0 komentara
SK

Još uvijek nije poznato hoće li ovogodišnji draft biti održan uživo ili virtualno, a odluka će ovisiti o protuepidemijskim mjerama koje će biti na snazi u srpnju.

S obzirom na to da će ovogodišnja NBA sezona završiti tek u drugoj polovici srpnja, iz ureda NBA lige su u ponedjeljak objavili da će NBA Draft 2021. biti održan 29. srpnja.

Redoslijed po kojem će klubovi birati, a koji se bira lutrijom, bit će određen 22. lipnja, dok će od 21. do 27. lipnja kandidati za draft moći pokazati svoje umijeće čelnicima NBA klubova na posebnim testiranjima.

Osnovni dio ove modificirane i skraćene NBA sezone završit će 16. svibnja, a najkasniji završetak NBA Finala predviđen je za 22. srpnja.

Igrači se za draft u prvom valu mogu prijaviti do 30. svibnja, a odustati mogu do 19. srpnja.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!