Skroman nastup Zupca u čudesnom preokretu Clippersa

Košarka 26. sij 20228:10 > 8:10
AP Photo/Ringo H.W. Chiu via Guliver

Los Angeles Clippersi su upisali pobjedu na gostovanju kod Washington Wizardsa rezultatom 116:115.

No, tko bi rekao da će Clippersi slaviti na kraju prvog poluvremena kada su Wizardsi vodili s nevjerojatnih 30 razlika?  Najviše je bilo čak 33 razlike minutu prije kraja prvog dijela.

Najefikasniji u redovima Clippersa bio je Coffey s 29 poena, dok je Beal s druge strane zabio 23 poena, a tome je dodao i devet skokova.

Hrvatski centar Ivica Zubac nije se proslavio – zabio je dva poena, a tome je dodao četiri skoka i dvije asistencije.

Clippersi su se ovom pobjedom učvrstili na devetom mjestu Zapada uz omjer 24-25, dok su Wizardsi ostali 11. na Istoku s omjerom 23-25.

Još jednu nevjerojatnu partiju odigrao je Nikola Jokić u slavlju svog Denvera na gostovanju kod Detroit Pistonsa (110:105). Upisao je Jokić novi double-double učinak – zabio je 28 poena, a pritom je upisao čak 21 skok. Uz Jokića, najbolji igrač na terenu bio je Cunningham s 34 poena.

Denver se ovom pobjedom popeo na šesto mjesto Zapada uz skor 25-21, dok je Detroit ostao 14. na Istoku s omjerom 11-36.

Golden State Warriors – Dallas Mavericks 130:92

Philadelphia 76ers – New Orleans Pelicans 117:107
Detroit Pistons – Denver Nuggets 105:110
Toronto Raptors – Charlotte Hornets 125:113
Washington Wizards – LA Clippers 115:116

Boston Celtics – Sacramento Kings 128:75
Brooklyn Nets – Los Angeles Lakers 96:106
Houston Rockets – San Antonio Spurs 104:134