Dončić dobio pitanje što će napraviti s 207 mil. dolara

Košarka 10. kol 202117:53 > 18:17 0 komentara
AP Photo/Tony Gutierrez

Luka Dončić danas je i službeno potpisao novi petogodišnji ugovor s Dallas Mavericksima.

Delegacija Dallasa predvođena vlasnikom kluba Markom Cubanom, trenerom Jasonom Kiddom i legendom kluba Dirkom Nowitzkim danas je stigla u Sloveniju kako bi i službeno potpisali ugovor s Dončićem.

Košarkaš Mavsa tako u sljedećih pet godina ima garantiranu zaradu od 207 milijuna doalra.

Dončića je dočekalo pitanje što će napraviti s tolikim novcem.

“Iznos je doista veliki, ali nisam razmišljao što bih si mogao priuštiti”, rekao je kroz smijeh Slovenac pa dodao:

“Ovo je za mene vrlo poseban trenutak, hvala Dallasu na prilici. Kao klinac sanjao sam da ću igrati u NBA-u, a sada i ovo petogodišnje produženje ugovora. Nisam ni na trenutak oklijevao kada su mi ponudili produženje ugovora.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!