Tihi, tužan kraj NBA legende

NBA 5. lip 20209:44 > 9:48
Harry How Getty Images Sport

Poznato je kad se nastavlja NBA sezona, ali tamo neće biti njega

Atlanta Hawks neće biti među NBA momčadima koje će krajem mjeseca nastaviti ligu.

Podsjećamo da je odlučeno da 22 kluba nastavljaju ligu 31. lipnja i to uglavnom oni koji su ili izborili play-off ili bi imali realne šanse da dođu do istog u ostatku regularnog dijela sezone.

S obzirom da je prije nekoliko mjeseci objavio da igra posljednju sezonu, a da Atlanta neće nastaviti istu, postaje jasno da se veliki Vince Carter na pomalo čudan i tih način oprašta od košarkše i završava veliku karijeru.

Osmostruki All-Star draftiran je od strane Toronto Raptorsa 1998. godine i do 2004. je igrao u Kanadi, nakon čega je bio u Netsima do 2009. godine, a onda mijenjao nekoliko klubova.

Osvojio je natjecanje u zakucavanjima 2000. godine i po tome će se dugo pamtiti.