Mario Hezonja potpisao za Real!?

Košarka 24. svi 202222:02 > 23:42 1 komentar
Oscar Gonzalez via Guliver Image

Velika se transfer-bomba sprema na košarkaškom tržištu. Španjolska Marca s velikom dozom sigurnosti navodi kako je Mario Hezonja sve dogovorio s madridskim Realom...

Nakon što je sezonu proveo igrajući izvrsno za Unics iz Kazanja Mario Hezonja od sljedeće bi sezone trebao nositi dres madridskog Reala, aktualnog doprvaka Europe.

Tako barem tvrdi Marca, dodajući kako je Real hrvatskog reprezentativca htio dovesti još prošle godine, ali da se tada nisu uspjeli dogovoriti.

Momčad Pabla Lasa u novoj će sezoni sigurno pojačati Sergio Rodriguez, a navodno je velika želja ‘Kraljevskog kluba’ dovesti još Pierriju Henryja iz Fenerbahčea ili Hezonjina suigrača Lorenza Browna kojemu Španjolci žele dati državljanstvo kako bi im pojačao reprezentaciju.

U kontekstu osnaživanja momčadi za novu sezonu Real je bacio oko i, prema Marci, dogovorio dolazak i Hezonje koji je ove sezone u dresu Unicsa imao prosjek od 17.9 poena, 7.1 skokova i 3.5 asistencije. Prethodno je u svojoj karijeri već bio član jednog španjolskog velikana i to Barcelone, bilo je to prije odlaska u NBA ligu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare