Hrvatski reprezentativac vratio se u Dinamo

Italija 16. stu 202119:14 > 19:19 0 komentara
KK Budućnost Voli

Hrvatski košarkaš Filip Krušlin (32) vratio se na Sardiniju potpisavši ugovor za Dinamo Banco di Sardegna (bivši Dinamo Sassari) u čijim je redovima proveo prošlu sezonu.

Krušlin je prošlu sezonu proveo u redovima Dinama, u regularnoj sezoni je imao prosjek od 9.1 koša, dva skoka i 1.5 asistencija, dok je u Ligi prvaka imao prosjek od 10.8 koševa, 2.3 skoka i 1.5 asistencija.

U doigravanju se pokazao kao jednim od ključnih Dinamovih igrača. U prvoj rundi doigravanja koja je završila ispadanjem 2-3 od Reyer Venezie imao je prosjek od 10.8 koševa.

“Krule se vraća na Sardiniju kako bi pojačao ekipu Demisa Cavine. Izvrstan je šuter i izvrstan branič. Zahvaljujući svojoj visini (198 cm) i fleksibilnosti Filip može pokriti i ulogu 2 i 3,” objavio je Dinamo, no svega nekoliko sati kasnije klub je objavio kako je završio suradnju s trenerom Cavinom.

Krušlin je karijeru počeo u Ciboni. Igrao je i za Dubravu, Dubrovnik, Bosnu, Zabok, Split i Cedevitu.

S obzirom na to da je do sada bio bez kluba, Krušlin se nije našao na širem spisku izbornika hrvatske reprezentacije Veljka Mršića za nadolazeću akciju, ali će s još nekolicinom igrača trenirati pod Mršićevom paskom jer selektor na njega računa u budućnosti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!