Debakl za Perasovićev Unics u Istanbulu, pet poena Hezonje

Euroleague 14. lis 202121:46 > 21:51 0 komentara
Print screen/SK

Ovaj tjedan Euroliga se igra od utorka do petka, a današnji dan protekao je u zanimljivim rezultatima.

Unics iz Kazanja koji je u utorak pobijedio Bayern, večeras je doživio neugosnost u Istanbulu. Ruski klub kojeg vodi hrvatski trener Velimir Perasović izgubio je od Fenerbahčea s čak 39 koševa razlike, 80:41. Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja zabio je pet poena, a domaći sastav predvodio je Shayok sa 17 poena.

Zenit je na domaćem terenu bio uspješan protiv Bayerna 79:71 koji još čekaju na prvu pobjedu u tom natjecanju.

Rusi su imali i +15 poena prednosti, no sastav iz Bavarske je sve nadoknadio i u zadnju četvrtinu ušao sa vodstvom 60:54. No, 25:11 u zadnjoj četvrtini su napravili Rusi i odnijeli pobjedu na pogon Hilliarda koji je ubacio 24 poena.

Baskonia je došla do pobjede u Berlinu protiv Albe 80:76, dok je Maccabi također bio uspješan u gostima protiv francuskog Lyona 93:85.

Sutra je na programu pet utakmica: CSKA – Crvena zvezda, Monaco – Barcelona, Olympiakos – Žalgiris, Milano – Efes, Real Madrid – Panathinaikos.