Erceg srušio Pešićev Bayern u Münchenu

Košarkaši Galatasaraya ostvarili su prvu pobjedu u Top16 fazi Eurolige pošto su savladali Bayern u Münchenu sa 72:66. Galata je sjajno otvorila meč, dobila je prvu dionicu sa 30:18 i u nastavku je uspjela sačuvati vodstvo i ostvari prvu pobjedu. Zoran Erceg bio je sjajan s 19 poena i 10 skokova za 38 minuta, a Milan Mačvan je imao 14 poena i 3 skoka. Carlos Arojo je bio najučinkovitiji kod gostiju s 21 poenom. Kod domaćina, Delaney je ubacio 12, a Idbihi 11 bodova. Boris Savović je za 7 minuta ubacio 2 poena.Turski tim nakon četiri odigrane utakmice ima skor 1-3, dok je sastav Svetislava Pešića sada na polovničnih 2-2.

Grupa F:
CSKA – Real Madrid 85; 71
Maccabi – Partizan 88:67
Bayern – Galatasaray 66:72
Lokomotiva – Žalgiris (petak, 17h)
Tablica: Maccabi 4-0, Real Madrid 3-1, CSKA 3-1, Bayern 2-2, Lokomotiva 1-2, Partizan 1-3, Galatasaray 1-3, Žalgiris 0-3.