Euroliga ne razmišlja o prekidu sezone

Euroleague 4. stu 202014:36 > 14:43
Jamie McDonald / Staff

Iako je sitacija sa pandemijom korona virusa u svijetu sve teža, čelnici košarkaške Eurolige ne razmišljaju o prekidu sezone.

Pandemija korona virusa pogodila je i mnogobrojne klubove u Euroligi, a zbog toga je trener talijanskog Milana, Ettore Messina, pozvao na privremeni prekid sezone.

Povezano

Međutim, od toga neće biti ništa, a iz čelništva ovog natjecanja su istakli da poštuju mišljenje trenera Milana, no da nije bilo razgovora o prekidu sezone.

“Poštujemo mišljenje Ettorea, ali na bilo kojem nivou nije se razgovaralo o mogućnosti prekida sezone. I vodstvo Eurolige i klubovi sudionici usredotočeni su na to da osiguraju da se sezona nastavi prema rasporedu odobrenom u srpnju ove godine”, naveli su iz Eurolige.

To su dobre vijesti za sve ljubitelje europske košarke koji će i dalje moći pratiti Euroligu samo na programima Sportklub televizije.