Vaterpolisti splitskog Jadrana i zagrebačke Mladosti igrat će međusobno u posljednjem, trećem krugu kvalifikacija za nastup u Ligi prvaka, odlučeno je ždrijebom u ponedjeljak. Taj dvoboj će prenositi Sportklub
Jadran je proteklog vikenda prolazak u treći kvalifikacijski krug izborio prvim mjestom u svojoj skupini igranoj u Splitu pobjedama protiv Primorca, Barcelone i Oradee, dok je Mladost u skupini u Zagrebu zauzela drugo mjesto pobjedama protiv Montpelliera i Crvene zvezde te porazom od Apollona.
Prvu utakmicu Splićani i Zagrepčani će igrati 16. listopada u Splitu, a uzvrat je četiri dana kasnije u Zagrebu.
Ukupni pobjednik igrat će u skupini A Lige prvaka s Ferencvarosom, Barcelonetom, Olympiacosom, Dinamom iz Tbilisija, Novim Beogradom, Radničkim iz Kragujevca te boljim iz dvoboja Brescia – Barcelona, dok će poraženi natjecanje u Europi nastaviti u četvrtfinalu Eurokupa.
Dubrovački Jug AO izravno je uvršten u natjecanje po skupinama Lige prvaka, u skupinu B zajedno s Pro Reccom, Waspo 98 Hannoverom, Marseilleom, Spandauom 04, Steauom te pobnednicima dvoboja Szolnok – OSC i Savona – Crvena zvezda.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!