SK srijeda: Kovač ide po naslov u Kupu, Liverpool lovi LP

Francuska 19. svi 20218:18 > 8:19
REUTERS/David Klein

Srijeda na Sportklubu donosi između ostalog uzbudljiv nogometni dan u Engleskoj, Francuskoj i Italiji.

Na Sportklubu 1 (21:15) je glavni fokus je na utakmici Burnleya i Liverpoola u kojoj su gosti pred imperativom osvajanja sva tri boda ako žele do Lige prvaka.

Burnleyu s druge strane ova utakmica nije bodovno previše bitna, tako da je momčad Juergena Kloppa veliki favorit.

Od 19 sati na SK1 možete gledati i dvoboj između Tottenhama i Aston Ville.

Ostale utakmice počinju u 19 i 20 sati, a možete ih pratiti na programima SK.

Winnipeg Jets

Iza ponoći na SK1 imamo dvije utakmice iz američke hokejaške lige, od 00:35 igraju Boston i Washington, a nakon toga slijedi dvoboj u 03:05 između Edmontona i Winnipega.

Utakmice NHL-a možete pratiti i na drugim programima Sportkluba.

Foto: Valerio Pennicino/Getty Images

Na SK2 od 21 sat je glavni fokus na utakmici finala Talijanskog nogometnog kupa u kojem igraju Juventus i Atalanta.

Ovo je jedina prilika momčadi Andree Pirla za trofej, ali protivnik im je uvijek neugodna momčad iz Bergama.

Već od 11 sati na istom programu možete pratiti teniska uzbuđenja iz Parme.

AP Photo/Francois Mori

Na SK3 možete pratiti dvoboj finala Francuskog kupa u kojem Monaco našeg Nike Kovača igra protiv PSG-a, a utakmica počinje u 21:15.

Ostali raspored možete pogledati OVDJE.