Đorđe Đoković: Goran je dva puta bio negativan

Tenis ostalo 23. lip 202011:26 > 11:35
sport klub

Mlađi brat Novaka koji je bio jedan od glavnih ljudi u organizaciji Adria Toura, govorio je o do sada nepoznatim detaljima situacije u Zadru.

Đorđe Đoković vrlo je tražen među članovima medija, posebno nakon događaja iz Zadra kada je Adria Tour nesretno prekinut uslijed pozitivnog testa na koronavirusa Grigora Dimitrova. Novakov mlađi brat u razgovoru za TV Prva progovorio je o nekim detaljima iz Zadra.

Nije bilo izraženih problema sa zdravljem igrača, Goran Ivanišević se požalio na visoku temperaturu, zato je i prvi put testiran, a rezultat je bio negativan. Test je ponovljen opet u ponedjeljak i ponovno je bio negativan.”

Grigor Dimitrov je sa sobom ‘povukao’ i još nekoliko osoba koje su zaražene, prvenstveno Bornu Ćorića.

Dimitrov se žalio jedino na problem s laktom, niti jednog trenutka nije govorio da se osjeća loše ili da ima bilo kakvih ozbiljnijih zdravstvenih problema. Jako mi je žao što je i Borna, moj dobar prijatelj, zaražen. Čim smo doznali za Dimitrova, moj prijedlog je bio da se finale otkaže. Grigor je prije Beograda i Zadra boravio u Sofiji, nije se žalio na probleme, a mi smo svim igračima preporučili da odmah prijave ako osjete neku promjenu.”