SK četvrtak: Nastavak teniskih radosti u Madridu i NHL

ATP 6. svi 20219:24 > 9:28 0 komentara
Julian Finney, Getty Images

Bližimo se novom bogatom sportskom vikendu, no i četvrtak nudi ponešto za svakoga na Sportklub kanalima.

U prvom planu su ponovno teniski mečevi s Masters turnira 1000 u Madridu. Mečeve iz španjolske prijestolnice pratite na našim kanalima Sportklub 1 i Sportklub 2, te na Nova Sport kanalu uz početak u 11 sati.

AP Photo/Joan Monfort

Za obožavatelje borilačkih sportova tu je i drugi dan Judo Grand Slama iz Kazanja, a prijenos tog eventa počinje u 16 sati na Sportklubu 3.

Od nogometa vrijedi izdvojiti utakmicu iz Lige za prvaka u Rumunjskoj, u kojoj je u tijeku velika borba za naslov. Cluj ima tek dva boda prednosti u odnosu na Steauu, a planove će im pokušati pomrsiti Academica, koja kod njih gostuje od 16 sati uz izravan prijenos na Sportklub HD-u.

Za kraj dana pripremili smo i dvije utakmice za obožavatelje hokeja na ledu. Boston Bruinsi će dočekati New York Rangerse uz prijenos na Sportklubu 1, dok će istovremeno snage odmjeriti Toronto Maple Leafs i Montreal Canadiens uz prijenos na Sportklubu 2.

Photo by Dima Korotayev/Bongarts/Getty Images

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!