Nisu ni oni svemogući! Poraz Mektića i Pavića u finalu

Masters 1000 15. kol 202121:18 > 21:19
(AP Photo/Patrick Semansky)

Najbolji par svijeta Nikola Mektić i Mate Pavić izgubili su u finalu ATP Masters 1000 turnira u Torontu od američko-britanske kombinacije Ram/Salisbury 6:3 4:6 10:3

Hrvatski par je imao dosta problema do plasmana u finale u proteklih nekoliko susreta te nisu uspjeli izdržati u finalu protiv odličnih protivnika.

Ram i Salisbury su puno bolje ušli u susret i slavili u prvom setu sa 6:3. Međutim, kao puno puta ove godine naši dečki se nisu predavali i osvojili su drugi set sa 6:4.

U treći set koji se igra do 10 poena Mektić i Pavić nisu dobro ušli i to ih je koštalo ovog poraza u finalu, Amerikanac i Britanac su lagano slavili u “match tiebreaku” sa 10:3.

Prvi par svijeta je tako ostao na četiri titule iz Masters serije ove sezone, a novu priliku imat će već sljedeći tjedan u Cincinattiju.