Teniski dan na SK: Barcelona, Budimpešta i Stuttgart

ATP 27. tra 201812:07 > 12:20
Julian Finney, Getty Images Sport

Petak donosi četvrtfinalne dvoboje na dva ovotjedna ATP turnira, onom 500 serije iz Barcelone, te ATP 250 serije iz Budimpešte. A na rasporedu su i mečevi iste razine na WTA turniru u Stuttgartu.

Julian Finney, Getty Images

Čitavi tjedan pratimo turnir 500 serije iz Barcelone, a od petka pa do subote, u programu Sportkluba možete pratiti i dvoboje s turnira 250 serije u glavnom gradu Mađarske, Budimpešti.

Barcelona otvara vrata od 12:30 sati dvobojem Dominica Thiema i Stefanosa Tsitsipasa, nastavljaju Grigor Dimitrov i Pablo Carreno-Busta. Događaj dana jest dvoboj najboljeg svjetskog tenisača Rafaela Nadala i čovjeka koji je izbacio Novaka Djokovića, Martina Klizana. Posljednji četvrtfinalni dvoboj je onaj Davida Goffina i Roberta Bautiste-Aguta.

Četvrtfinalni dan u Budimpešti otvorili su Jan-Lennard Struff i Marco Cecchinato, nastavljaju Andreas Seppi i Nikoloz Basilašvili, iza njih na red dolazi lanjski finalist Aljaž Bedene koji će pokušati zaustaviti niz karijere slabo poznatog Talijana, Lorenza Sonega koji je u prvom kolu izbacio Richarda Gasqueta. U završnom meču dana nastupiti će John Millman i Yannick Maden.

Uz ATP turnire, naravno slobodni ste pratiti i djevojke s velikog turnira u Stuttgartu. Prva nositeljica Simona Halep otvara dan protiv Coco Vandeweghe, Elina Svitolina čeka Caroline Garciju, u večernjem programu iza 18:30 sati kreću Anet Kontaveit i Anastasija Pavljučenkova, dok će dan zaključiti Karolina Pliškova i Jelena Ostapenko.

Veliki dan za sve ljubitelje tenisa na kanalima Sportklub 2 i Sportklub 5 od jutra pa sve do večernjih sati. Uživajte!