Serdarušić hrabro protiv Opelke, pao u trećem setu

ATP 14. lis 202016:26 > 16:30
Nino Serdarušić facebook

U trećem setu je Serdarušić po prvi puta u meču izgubio gem na svom početnom udarcu kod 1-1, a Opelka dokraja nije pružio šansu za preokret.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić poražen je u dvoboju 1. kola ATP turnira u ruskom Sankt Peterburgu od Amerikanca Reillya Opelke s 6-3, 6-7 (5), 2-6 nakon 96 minuta igre.

Serdarušić (ATP 308.) se u glavni turnir probio iz kvalifikacija, a u prvom kolu je imao priliku pobijediti 36. igrača svijeta.

Nino je dobio prvi set zahvaljujući “breaku” kod 2-1, a na svoj servis nije protivniku ponudio nijednu loptu za obrat niti u drugom setu, koji je otišao u “tie-break”. Nažalost, u 13. igri Serdarušić je jedini izgubio svoj servis kod 3-3, spasio je dvije set lopte na svoj servis, ali ne i treću.