Veliki ciljevi: Nexe predstavio projekt tri nove dvorane

Najava 24. ruj 202111:50 0 komentara
RK Nexe

Našićki rukometni klub Nexe već je godinama u strmoj uzlaznoj putanji, a jučerašnja prezentacija za medije otkrila je kako planiraju još veće stvari.

Jučer je u Feričancima predstavljena nova vizija i strategija rukometnog kluba iz Našica RK NEXE za predstojeće razdoblje.

Vodeći ljudi kluba oranizirali su druženje s predstavnicima medija, kojima je predstavljena i nova web stranica RK NEXE koja će biti široj javnosti biti predstavljena u ponedjeljak. Predstavnici medija i njihovi domaćini okupili su se u vinariji Enosophia, gdje su nakon pjenušca dobrodošlice razgledali pogone i podrum vinarije, a nakon toga je u Starom podrumu upriličena degustacija vina.

Predsjednik kluba Josip Ergović ukratko je predstavio viziju, strategiju i ciljeve kao i organizacijsku strukturu kluba. Od novih projekata koji su u planu, Ergović je posebno naznačio one koji su vezani uz rad s mladima.

RK Nexe

U njih spadaju pokretanje NEXE akademije 2.0 i Mini rukometne lige, u kojoj bi trebala sudjelovati djeca iz dvije našičke i sedam područnih osnovnih škola. Predsjednik Ergović sa zadovoljstvom je najavio nove infrastrukturne planove. Naime, u sljedećih 5 godina trebale bi biti izgrađene čak tri sportske dvorane. Riječ je radnoj dvorani u Feričancima koja bi koristila korisnicima s područja Općine Feričanci ali i za razvoj rukometa na tom području, a bit će financirana sredstvima fondova EU. U Našicama je u planu izgradnja manje radne dvorane za potrebe treninga koju bi uglavnom koristili sportski klubovi za potrebe svojih mlađih selekcija, a izgradnju će financirati NEXE d.d. Najveća investicija bila bi izgradnja NEXE Arene, moderne sportske dvorane u arena stilu, kapaciteta 4.000 sjedećih mjesta, koja bi pružala mogućnost održavanja natjecanja na najvišoj razini. Izgradnju bi tvrtka NEXE zajednički financirala s Gradom Našicama, Osječko – baranjskom županijom te državnim sredstvima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!