Veliki Mandžo oduševio gestom za kraj avanture u Milanu

Nogomet 27. svi 202120:42 > 20:44
Foto: Marco Luzzani/Getty Images

Hrvatski napadač Mario Mandžukić nedavno se oglasio oproštajnom porukom gdje se zahvaljuje Milanu na ukazanoj prilici.

Super Mario na San Siro je stigao u siječnju ove godine, ali nije se baš uspio nametnuti treneru Stefanu Pioliju zbog čestih ozljeda zbog kojih je odigrao samo 10 prvenstvenih utakmica za Rossonere. No, bivši napadač hrvatske reprezentacije je tako oduševljavao izvan terena.

Već ranije je bilo pisano da je Mandžukić odlučio odreći se svoje plaće za ožujak budući da je cijeli taj mjesec bio primoran pauzirati zbog ozljede mišića.

Brojne društvene mreće koje prate zbivanja u klubu stiže informacija da se odrekao i primanja za travanj i svibanj te da će taj novac biti doniran klupskoj udruzi koja pomaže djeci.