Velikan želi dva bivša Vatrena, na posudbu šalju bivšeg dinamovca?!

Nogomet 4. sij 202111:58 > 12:03 0 komentara

Bešiktaš u zimskom prijelaznom roku planira ojačati obranu i napad, tvrde turski mediji.

Za mjesto u napadu konkuriraju dva imena, ista ona koja su pokušali dovesti i u ljetnom prijelaznom roku, no nisu uspjeli. Riječ je o dva bivša Vatrena, Nikoli Kaliniću i Mariju Mandžukiću.

Turski mediji ističu kako je Mandžukić spreman smanjiti potraživanje, a Bešiktaš mu je spreman ponuditi 2,5 milijuna eura za jednogodišnji ugovor s opcijom produljenja na još jednu godinu.

Očekuje se da će pregovori započeti ovog tjedna.

Što se tiče Nikole Kalinića, on bi u Istanbul stigao u razmjeni za Adema Ljajića, a navodnu u Veroni nemaju ništa protiv ove zamjene.

Također, u klubu žele smanjiti kvotu stranaca. Trenutno ih je 14 u klubu, a jedan od igrača koji bi mogao na posudbu je bivši dinamovac Ajdin Hasić koji je u nedjelju stigao do prvijenca u golu Bešiktaša.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!