Sosa skrivio penal, pa asistirao u remiju Stuttgarta

Bundesliga 16. sij 202120:55 > 22:27
Alexander Hassenstein/Getty Images

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 16. kola Bundeslige Stuttgart je na svom stadionu protiv Borussije Mönchengladbach odigrao 2:2, a domaćini su do remija došli iz penala u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Gosti su poveli u 35. minuti iz penala kojeg je skrivio hrvatski nogometaš Borna Sosa. Siguran realizator bio je Lars Stindl.

Sosa se iskupio u drugom poluvremenu kada je u 58. minuti nakon njegovog ubačaja Nicolás González pogodio za 1:1.

No, Borussia Mönchengladbach je ponovno povela u 61. minuti, a strijelac je bio Denis Zakaria. Ipak, u šestoj minuti sudačke nadoknade Silas Wamangituka iz penala donosi Stuttgartu remi 2:2.

Stuttgart je deseti s 22 boda, dok je Borussia Mönchengladbach sedma s 25 bodova.