Vlašić otkrio kako je izabrao novi broj na dresu

Nogomet 11. kol 202219:59 > 20:02 0 komentara
AP Photo/Philippos Christou

Nikola Vlašić danas je službeno predstavljen kao novi igrač Torina u koji je stigao na jednogodišnju posudbu iz West Hama.

“Sretan sam što sam u ovom velikom klubu, jedva čekam upoznati momčad, trenirati sa suigračima“, bile su prve riječi Vlašića na predstavljanju, a potom se predstavio Talijanima.

“Ja sam osoba koja puno radi, volim puno trenirati i uvijek dajem 100% na terenu. Znam da je Toro klub u kojem treba dati sve od sebe i ja to i radim.”

Otkrio je Vlašić zašto se odlučio za Torino.

“Igranje u ligi poput Serie A, kao i suradnja s izvrsnim trenerom. Složio sam dijelove slagalice i mislim da sam napravio pravi potez.”

I Vlašić i trener Torina Ivan Jurić su bivši hajdukovci.

“Već smo se susreli. On je sjajan trener i svi ga u Hrvatskoj poštuju. Iz istog smo grada, tako da postoji dobra povezanost između nas.”

Otkrio je hrvatski reprezentativac i kako je izabrao novi broj.

“Uzeo sam broj 16. Zapravo mi se sviđao osam, ali već je bio zauzet. Onda je osam pomnožio s dva i dobio 16. Plus sviđa mi se kako mi stoji na leđima.”

Talijani su upoznati da Vlašić dolazi iz sportske obitelji.

“Kad sam bio mali bavio sam se mnogim sportovima, a onda sam odabrao nogomet i to je bila prava odluka za mene. Igrao sam i tenis, ali htio sam biti nogometaš.”

Preko Torina Vlašić želi do SP-a u Kataru.

“Nažalost, Italija neće biti tamo, iako su zaslužili jer imaju odlične igrače. Ali ponekad u nogometu treba i sreće. Hrvatska ima odličnu momčad, ja sam dio nje četiri godine i nadam se pozivu za Svjetsko prvenstvo, ali to ovisi o mojoj izvedbi u Torinu.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!