VIDEO: Marko Pjaca zabio u prvoj minuti za svoj novi klub

Nogomet 9. kol 202112:16 > 12:17 0 komentara
Tano Pecoraro/LaPresse via AP

Nekadašnji hrvatski reprezentativac Marko Pjaca na pozitivan je način započeo avanturu u Torinu gdje je stigao na posudbu iz Juventusa.

Marko Pjaca već nekoliko godina luta europskim travnjacima u potrazi za formom koja bi mu vratila nekadašnji status koji je stekao u Dinamu, a zbog kojeg je Juventus platio 23 milijuna eura.

Pjaca je proteklih godina igrao za Schalke, Fiorentinu, Anderlecht i Genou, a peti klub otkada je stigao u Juventus postao je gradski rival Torino.

Naravno, od ovog ljeta Torino vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić koji je poželio, a zatim i dobio pojačanje u vidu Pjace, a ovaj mu se odužio već u prvoj minuti prijateljskog susreta protiv Alkmaara kada je zabio lijep gol nakon kratkog prodora.

Pogodak Pjace pogledajte OVDJE.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!