Transfer priče: Xhaka i Ziyech Otok će zamijeniti ‘čizmom’?

Nogomet 8. lip 202114:14 0 komentara
Granit Xhaka crveni karton

Kako je završila sezona, počele su brojna nagađanja o selidbama nogometaša u ljetnom prijelaznom roku.

Talijanski mediji navode da je novi trener Rom Jose Mourinho zatražio dovođenje Xhake, a Arsenal za njegove usluge navodno traži 25 milijuna eura.

Roma je ponudila 14 milijuna uz bonuse, pa će sve uskoro biti jasnije.

Navodno je Švicarac već dogovorio osobne uvjete, a pregovori između dva kluba su u tijeku. Ugovor bi potpisao na četiri godine.

Još jedan igrač mogao bi napustiti Otok i otići u istom smjeru. Nakon samo godinu dana na Stamford Bridgeu. Hakim Ziyech bi već mogao promijeniti sredinu.

Ziyech se nije previše naigrao otkako je Thomas Tuchel preuzeo klub i stoga bi volio pronaći novu sredinu.

Marokanac je u svim natjecanjima odigrao 39 utakmica, te je zabio šest golova i upisao četiri asistencije. Međutim, većinu utakmica počinjao je na klupi za rezerve.

U talijanskim medijima danas su se pojavile špekulacije da Milan želi dovesti Ziyecha na San Siro ovog ljeta.

La Gazzetta dello Sport je objavila da je Stefano Pioli priznao kako bi volio vidjeti Marokanca u svojoj momčadi i dao je do znanja čelnicima kluba da ga pokušaju dovesti u ljetnom prelaznom roku.

Također, Milan pregovara s Plavcima još oko dvojice igrača, a to su Fikayo Tomori i Olivier Giroud.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!