Talijanski mediji: CR je glavni krivac za loše igre Juvea

Serie A 19. sij 202112:36 0 komentara
Paolo Bruno/Getty Images

Juventusu ne ide najbolje ove sezone. Posljednji udarac za Staru damu bio je za vikend kada su poraženi u derbiju od Intera rezultatom 2:0.

Poraz od Intera sam po sebi ne bi bio toliki problem, ali loša igra Juventusa svakako je.

I u ranijim utakmicama evidentno je bilo da u igri Stare dame dosta stvari ne funkcionira kako treba. Neki su mišljenja da treba dati vremena Andrei Pirlu i našem Igoru Tudoru da se uhodaju na trenerskoj poziciji, međutim, vodeći talijanski mediji nemaju milosti prema torinskom klubu.

Photo by Valerio Pennicino/Juventus FC via Getty Images)

Juventus se posvetio Ronaldu i njegovim rekordima, što usporava ostale ideje u igri“, samo je jedna od analiza talijanskih medija, koji navode da se i Pirlo uklopio u cijelu priču i da Juventus sve više postaje klub čije igre ovise od jednog igrača.

Juventus se nakon 17 odigranih utakmica nalazi na petom mjestu Serie A sa 33 osvojena boda, deset manje od lidera AC Milana koji je danas i službeno potvrdio dolazak Juventusovog bivšeg igrača Marija Mandžukića.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!