Šok za Napoli: Insigne napušta Italiju i seli u MLS!

Nogomet 5. sij 20229:39 > 9:47 0 komentara
Guliver Images

Lorenzo Insigne nakon dvanaest godina napušta Napoli i prelazi u člana američko-kanadskog MLS-a gdje će dobiti jedan od najvećih ugovora za jednog talijanskog nogometaša u povijesti.

Senzacionalan transfer napravio je Lorenzo Insigne prihvativši ponudu Toronta u koji prelazi za ugovor vrijedan 11,5 milijuna eura godišnje uz potencijalne bonuse do 4,5 milijuna eura. Ugovor će vrijediti do siječnja 2028. godine.

Insigne je u Napoliju od 2010. godine, odigrao je 415 utakmica, postigao 114 golova uz 91 asistenciju. Legenda je kluba i navijači ne mogu vjerovati da ostaju bez svog najprepoznatljivijeg igrača. Doduše, igrač ostaje u klubu do ljeta kada u MLS odlazi kao slobodan igrač pa će se barem oprostiti na ispravan način.

Insigne je odlučio prihvatiti ugovor kakav se ne dobiva često te će idućih godina braniti boje momčadi iz Toronta koja je ostvarila najšokantniji transfer sezone.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!