SLUŽBENO Mario Mandžukić novi je igrač Milana

Serie A 19. sij 202112:06 > 12:38 0 komentara
Mario Mandžukić

Hrvatski napadač, Mario Mandžukić službeno je novi napadač AC Milana.

Milanski klub je već na društvenim mrežama objavio sliku Mandžukića sa dresom Milana, a Super Mario je zadužio broj 9.

Posljednji klub u kojem je Mandžukić nastupao bio je katarski Al Duhail, a prije toga nosio je dres Juventusa, Atletico Madrida, Bayerna, Wolfsburga, Dinama, Zagreba, dok je karijeru počeo u Marsoniji iz Slavonskog Broda. Mandžukić nije igrao skoro godinu dana, ali ne sumnjamo da je održavao svoju formu.

Mandžukić bi trebao predstavljati odlično pojačanje za Rossonere u borbi za titulu prvaka Italije, a zanimljivo će biti kako će surađivati u napadu sa Zlatanom Ibrahimovićem.

U Milanu bi trebao zaraditi 1.5 milijuna eura do kraja sezone plus bonuse za plasman u Ligu prvaka i za određeni broj nastupa. Klub sa San Sira ima mogućnost produljiti ugovor na još jednu sezonu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!