Papu Gomez sve dogovorio s novim klubom

Serie A 30. pro 202018:49 0 komentara
Papu Gomez
(Photo by Marco Luzzani/Getty Images)

Alejandro Gomez će u siječnju napustiti Atalantu nakon što se posvađao s trenerom Gian Pierom Gasperinijem.

Gomez je već nekoliko sezona jedan od najboljih igrača Atalante, ali prije nekoliko tjedana svi su bili u čudu kada ga je Gasperini odlučio ostaviti na tribinama i bilo je jasno da nešto nije u redu.

Ubrzo nakon toga otkriveno je da su Gomez i Gasperini imali sukob u svlačionici, te da je trener Atalante odlučio prekrižiti svog ponajboljeg igrača.

Gomez u proteklim utakmicama uopće nije bio u sastavu što je jasna poruka da napušta Atalantu već u siječnju. On se najviše povezivao s Milanom i Interom, a kako stvari stoje već je izabrao svoj novi klub.

Naime, mediji u Italiji danas su objavili da je Gomez dogovorio sve uvjete ugovora s Interom i da želi potpisati za ovaj klub. Pregovori s Atalantom traju, a Inter bi za njega mogao platiti oko 12 milijuna eura iako klub iz Bergama traži tri milijuna više.

Marco Luzzani, Getty Images Sport

Inter je ove sezone u ozbiljnoj borbi za naslov prvaka i Papu Gomez bi im bio veliko pojačanje s obzirom da se Christian Eriksen nije snašao kod Antonija Contea.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!