Mourinho pronašao 18-godišnjeg ‘klinca’ za rušenje Ševčenka

Nogomet 21. stu 202122:52 > 22:52 0 komentara
Guliver Images

Andrej Ševčenko neće po dobrome pamtiti trenerski derbi u Serie A, Ukrajinac je nedavno preuzeo Genou, a u nedjelju je poražen od Rome s 2:0.

Priča utakmice je nepoznati, 18-godišnji Ganac Felix Afena-Gyan kojeg je Jose Mourinho ubacio u utakmicu od 75. minute, a talentirani mladić je oduševio s dva pogotka do kraja dvoboja.

Afena-Gyan je član omladinske momčadi Rome (Primavera), a tek povremeno biva priključen prvoj momčadi. Obzirom na probleme s ozljedama s kojima se suočava portugalski trener, vjerovao je talentiranom izdanku škole njegova kluba kako bi ga spasio u važnom okršaju.

Roma se pobjedom vratila na peto mjesto prvenstva s 22 boda dok je Genoa u zoni ispadanja na 18. mjestu sa svega devet bodova i tek jednom pobjedom u trinaest utakmica.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!