Bivši Dinamovac briljirao u Serie A

Serie A 3. sij 202119:58 > 20:02 0 komentara
(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Nogometaši Torina danas su u gostima pobijedili Parmu sa 3:0 u utakmici 15. kola Serie A

Torino je odlično otvorio 2021. godinu u kojoj je cilj da se izvuku iz opasne zone, te su danas uspjeli u gostima s 3:0 pobijediti Parmu. Posljednjih 20-tak minuta utakmice odigrao je i bivši Dinamovac Amer Gojak te briljirao pogotkom i asistencijom.

Gojak je bio u centru pažnje u 88. minuti kada je upisao asistenciju, a pogodak za 2:0 postigao je Izzo. No, u petoj minuti nadoknade Gojak je okrunio sjajnu partiju golom za konačnih 3:0. Za Gojaka je ovo bio debitantski pogodak u dresu Torina.

Nije se baš najbolje snašao u Torinu nakon odlaska iz Dinama, ali možda ovo bude prekretnica za talentiranog veznjaka.

Torino je ovom pobjedom skočio na 17. mjesto, dok je Parma ostala 16.