Rog do prvijenca: Gol zabio dinamovcu

Serie A 18. kol 201922:29 > 22:30
Joosep Martinson/Getty Images

U Italiji su se danas igrale utakmice 1/32-finala Kupa u kojima se u strijelce upisao Marko Rog.

Rog je zabio u pobjedi Cagliarija 2:1 protiv Chieva i to još jednom dinamovcu Adrianu Šemperu, dinamovcu na posudbi u Veroni, u 17. minuti.

Prethodno je za 1:0 zabio Joao Pedro. Cagliari je od 40. minute igrao s igračem manje nakon isključenja Rafaeal. Gosti su tek preko Pucciarellija smanjili u 42. na 2:1, no rezultat se nije mijenjao.

Tudorov Udinese s 3:1 je pobijedio Sudtirol uz dva gola Mandragore. Balić je ostao na klupi domaćina.

Fiorentina se spasila blamaže protiv trećeligaša Monze u posljednjih deset minuta kada su 0:1 pretvorili u 3:1 uz dva gola Vlahovića i jedan Chiese. Badelj je odigrao 90 minuta za domaćine.

Jurićeva Verona kod kuće je izgubila 1:2 od drugoligaša Cremonesea nakon produžetaka