Razmaženi mamin sin ponovno ima nebulozne zahtjeve

Serie A 27. lip 20198:58 > 9:08
Srdjan Stevanovic/Getty Images

O Adrienu Rabiotu pišemo cijelu godinu, ali prije par dana se činilo da je cjelokupna sapunica oko njegovog napuštanja Paris Saint-Germaina konačno dobila epilog.

Rabiot je bio povezivan sa Barcelonom, Tottenhamom, Manchester Unitedom, ali nije se uspio dogovoriti ni sa jednim klubom zbog svojih nebuloznih zahtjeva i svoje majke koja mu je ujedno i menadžerica.

Povezano

Rabiot je iz jednog talijanskog odmarališta u kojem ljetuje s majkom, u razgovoru za Corriere dello Sport prije par dana izjavio: “Juventus je veliki klub za koji bi svatko volio igrati. Istina je, razgovaramo.”

Juventus je činilo se bio jedini klub koji se uspio dogovoriti s Rabiotom, ali šokiralo ih je kad je Rabiot još jednom dokazao svoj karakter i pokazao da za njega dogovor ne vrijedi. Francuski mediji pišu kako je mladi Francuz zatražio odgodu završetka transfera s Juventusom jer mu je PSG neočekivano ponudio novi ugovor.

Francuski veznjak je u Torinu trebao potpisati petogodišnji ugovor vrijedan sedam milijuna eura po sezoni, uz određene bonuse plus naknadu za potpis vrijednu 10 milijuna eura koja bi išla u džep njegovoj majci koja mu je agentica.

No, sinoć kasno je francuski prvak ponudio Rabiotu novi ugovor, a Francuz je zatražio od Juventusa neko vrijeme da razmotri detalje ugovora koji je za njega spremio novi direktor Parižana Leonardo. U Torinu su jasno ogorčeni, tvrde da ih je Rabiot izigrao i vjerojatno će zaustaviti pregovore neovisno o tome što će PSG ponuditi veznjaku.

Juventus je prevelik klub da bi ovisio o hiru razmažene zvijezde i njegove majke kojoj je očito najbitniji samo i isključivo novac.