Prvi čovjek Genoe Enrico Preziosi rekao je da njegov klub nije mogao nastaviti suradnju sa Ivanom Jurićem nakon eliminacije iz Kupa Italije.
Hrvatski stručnjak je prošlog mjeseca po treći put preuzeo Genou, a na klupi je zamijenio Davidea Balardinija, pod čijim je vodstvom Genoa upisala tri trijumfa na pet utakmica prije samog otkaza. Međutim, od tada Genoa nije ostvarila nijednu pobjedu, a poslije eliminacije od Entelle u Kupu Italije nasledio ga je Cesare Prandelli.
“Pogriješio sam što sam vratio Jurića. Ali, bio sam uvjeren da bi ovoga puta sve moglo završiti dobro. Razgovarao sam sa Jurićem po završetku utakmice sa Entellom, zahvalio mi se i rekao da razumije situaciju. Nije imao sreće, ali je i napravio greške. Jednostavno, nismo mogli nastaviti zajedno“, rekao je Preziosi.
Preziosi je naglasio i da vjeruje da je Prandelli pravi izbor za Genou.
“PrandelLi će stvari postaviti kako treba, uvJeren sam da ćemo sezonu završiti u gornjoj polovici tablice. U siječnju ćemo dovesti potrebna pojačanja, već pratimo neke igrače“, naglasio je Preziosi.
Genoa trenutno drži 14. mJesto na tablici Serie A, a u nedjelju dočekuje SPAL od 18 sati.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC