'Viole' se u 96. spasile protiv Jurićeve Verone

Serie A 13. srp 20208:24 > 8:25
Paolo Rattini/Getty Images

Verona je povela golom Faraonija nakon sjajnog proigravanja Amrabata u 18. minuti i taj je rezultat vrijedio sve do šeste minute nadoknade

Nogometaši Verone, koje vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, bili su nadomak pobjede na gostovanju kod Fiorentine u Firenci u susretu 32. kola talijanskog prvenstva, ali domaći je sastav uspio spasiti bod izjednačivši na konačnih 1:1 u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Verona je povela golom Faraonija nakon sjajnog proigravanja Amrabata u 18. minuti i taj je rezultat vrijedio sve do šeste minute nadoknade kada je Cutrone iskoristio proigravanje Chiese za konačnih 1:1. Hrvatski veznjak Milan Badelj ostao je na klupi Fiorentine koja se nalazi na 13. mjestu ljestvice s 36 bodova, dok je Verona deveta s 44 boda.