Ibrina zamjena:Milan želi Argentinca hrvatskih korijena

Serie A 28. lip 202013:19 > 13:22
Enrico Locci/Getty Images

Zlatan Ibrahimović svojim je dolaskom neupitno podigao cijelu momčad Milana, no s njegovih 38 na leđima, Rossoneri jednostavno moraju tražiti njegovu zamjenu.

U klubu vjeruju da potencijala za to ima argentinski napadač hrvatskih korijena Adolfo Gaicha iz San Lorenza. Njegov agent nedavno je izjavio kako bi se 21-godišnjak volio preseliti u Italiju i zaigrati za nekog od tamošnjih klubova, a sada Corriere dello Sport piše da je Milan glavni kandidat.

Otkupna klauzula koju Gaich ima propisanu prema ugovoru iznosi 13 milijuna eura i Milanu ona u ovom trenutku ne predstavlja velik problem. Milan će imati i konkurenciju iz Serie A, pošto je Lazio ranije već slao skaute da provjere sposobnosti mladog napadača.

Na sebe je skrenuo pozornost na južnoameričkom U-20 prvenstvu početkom godine kada je protiv Venezuele zabio tri gola, čime je postao treći strijelac natjecanja, s Brazilcem Lincolnom koji je imao isto toliko golova.