"Imao sam koronavirus dva mjeseca, a nisam imao pojma"

Serie A 18. svi 202014:21 > 14:25
Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)

Urugvajski stoper Martin Caceres trenutno je član Fiorentine i konačno je spreman vratiti se treninzima nakon što se oporavio od koronavirusa.

Fiorentina je među klubovima u Italiji koji su imali najviše zaraženih, ali se situacija drastično popravila. Trenutno je samo jedan član ovog kluba zaražen, dok ostali bez problema treniraju u trening centru.

Među zaraženim bio je i Caceres, ali je on priznao da uopće nije znao da je pozitivan na koronavirus. Urugvajac je otkrio da je čak dva mjeseca imao virus u svom tijelu, a da nije imao pojma šta se doađa i da je tek prije dva tjedna saznao da je zaražen.

“Dva mjeseca sam imao koronavirus, a da to nisam ni znao. Imao sam neke simptome između 8. i 15. ožujka. Tijekom treniranja kod kuće osjetio sam nešto u plućima i rekli su mi da ostanem u karanteni i da ću izaći za 20 dana. Možda se virus zaljubio u mene, ne znam. Jučer sam po prvi put bio negativan i osjećam se kao nov”, rekao je Caceres.

Caceres je u dosadašnjem dijelu sezone za klub iz Firence odigrao 23 utakmice i uspio je postići dva gola. Inače, Caceres je bivši igrač Barcelone, Juventusa…