I u klubu iz Genove zaražena četvorica igrača

Serie A 7. svi 202021:38 > 21:49
Paolo Rattini/Getty Images

Talijanski prvoligaš Sampdoria objavio je kako je četvorka pozitivna na COVID-19

Hoćemo li uopće gledati talijansku ligu? Nakon svega, poznato je samo da je PSG prvak Francuske, dok se njemačka Bundesliga vraća već idućeg tjedna. Španjolska i Engleska još uvijek održavaju sastanke ne bi li došli do pravog rješenja.

A za Serie A se to pitanje nameće jer su četvorica igrača iz Sampdorije pozitivni na koronavirus, samo par sati nakon što je i Fiorentina objavila da ima šestero zaraženih (trojica igrača, troje iz osoblja). Trojica su prvi put pozitivni, dok je jedan ponovno pozitivan nakon što se izliječio.

Klub iz Genove je naveo kako zaraženi igrači nemaju simptome, te su već smješteni u karantenu gdje će bit isvakodnevno nadzirani.

Inače, početkom pandemije koronavirusom je bilo zaraženo ukupno pet igrača nekadašnjeg talijanskog prvaka, na COVID-19 su bili pozitivni Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Antonino La Gumina te Morten Thorsby.