Conte dovodi 'rusku zvijer' umjesto ozljeđenog Alexisa

Serie A 17. lis 201914:11 > 14:15
Clive Rose/Getty Images

Inter će u siječnju pokušati dovesti još jednog napadača, a najveći razlog tome je ozljeda Alexisa Sancheza.

On će sa terena izbivati oko tri mjeseca, te u klubu smatraju da im je potreban još jedan napadač.

Najviše se govori o dolasku Zlatana Ibrahimovića, koji ne bi imao ništa protiv povratka u svoj bivši klub.

Ipak, danas se pojavilo novo ime kojeg talijanski mediji povezuju sa Interom, a to je napadač Zenita, Dzyuba.

Njemu ugovor sa Zenitom ističe na kraju sezone, a Inter upravo u tome vidi svoju šansu, jer bi ga doveli za relativno malo novca.

Ostaje vidjeti je li to pametan potez s obzirom da Conte već ima stasitog napadača u vidu Romelu Lukakua. Kako bi se njih dvojica snašli jedan pored drugog, to je već pitanje za Contea.