Ronaldo otkrio kada će odlučiti o nastavku karijere

Nogomet 29. ožu 202117:44 > 17:58
Foto: Valerio Pennicino/Getty Images

Nije uspio ostvariti ono zbog čega je doveden. Juventus već treću sezonu s Cristianom Ronaldom u svojim redovima zapinje u ranoj fazi Lige prvaka, a sve je izgledniji odlazak portugalskog majstora iz Stare Dame.

Navodno je i sam Ronaldo izrazio želju za povratak u Real Madrid, a čeka se reakcija Florentina Pereza. Ipak, Ronaldo je još iduću sezonu ugovorno vezan za Juve i pitanje je hoće li odlaska uopće biti.

U međuvremenu, uz Real, eventualne vijesti o promjeni sredine čekaju i Manchester United i PSG, koji bi ga također htjeli vidjeti u svojim redovima.

Već prije svibnja trebalo bi se znati hoće li ostati u Juventusu. Ronaldova namjera je čelnicima kluba prenijeti svoja razmišljanja dovoljno rano da klub uspije posložiti igračku križaljku za sljedeću sezonu. Prema pisanjima talijanskih medija, Ronaldo više naginje ostanku nego odlasku na novo odredište.